.

Partnerzy

Aktualności

MotoXtreme 4 - prosto z toru!

2013-09-20 09:22:18, komentarzy: 3

Pozostał już tylko jeden dzień do rozpoczęcia czwartej edycji imprezy MotoXtreme. Tym razem w ramach motocyklowego weekendu, na terenie Mysiadła (przy ul. Puławskiej między Warszawą a Piasecznem) odbędą się dwa finały! W sobotę odbędzie się finałowa runda Mistrzostw Okręgu Warszawskiego w Cross Country, natomiast w niedzielę na specjalnie przygotowanym torze wystartuje finałowa runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Super Enduro! W związku z oboma startami mamy dla Was kilka newsów...

 

Organizator, Klub Motorowy Jarper X Racing podjął decyzję o nieudostępnianiu toru Super Enduro żadnym zawodnikom przed rozpoczęciem niedzielnych zawodów. Po zakończeniu prac budowlanych i przygotowawczych nie będzie możliwości trenować na obiekcie. Takie rozwiązanie ma na celu zrównanie szans wszystkich zawodników w możliwie największym stopniu. 

 

Przez cały okres trwającej imprezy MotoXtreme 4 w sprzedaży będą okolicznościowe koszulki. Sprzedaż podobnych koszulek prowadzona była również podczas MotoXtreme 2. Wówczas wszystkie koszulki zostały sprzedane przed końcem zawodów. 

 

Specjalnie z okazji MotoXtreme 4 organizator zamówił słoneczną pogodę. Według planu najpierw trasa została nawodniona, a ciągu ostatnich 48 godzin i następnych 24 ma za zadanie tylko schnąć. Eksperci wypowiadają się, że w sobotę na pierwszy start będzie idealna! 

 

Tor Super Enduro w Mysiadle został specjalnie zmodernizowany z okazji zbliżających się zawodów. Doszło kilka nowych elementów, a część została delikatnie zmieniona. W tej konfiguracji toru nie odbywały się na nim wcześniej treningi.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • Łukasz 8:46, 21 września 2013

  LUDZIE! Gdzie są godziny od której i do której co się odbywa!? Nie można tego znaleźć nigdzie, jaki jest sens tej strony skoro niczego nie można na niej znaleźć oprócz szumnych zapowiedzi!!!!!!

  Odpowiedz
 • Asia 10:13, 21 września 2013

  Dokładnie, ani słowa w jakich godzinach, nie wiadomo czy płatne czy darmowy wstęp. Osobę, która odpowiada za ten reklamę tych zawodów powinni zwolnić

  Odpowiedz
 • bruno 20:06, 21 września 2013

  Zachęcam do przeczytania wpisu na stronie głównej pod tytułem harmonogram
  http://motoxtreme.pl/glowna/harmonogram-zawodow-motoxtreme-4
  Pozdrawiam i miłego dnia

  Odpowiedz

Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Cross Country -- Góra Kalwaria 16-17 marca 2013r